Електронний апостиль

Міністерство юстиції України за підтримки Кабінету Міністрів запроваджує новий сервіс - електронний апостиль, заявив міністр юстиції Павло Петренко.

"Ми рішенням уряду впроваджуємо новий прогресивний сервіс - електронний апостиль", - сказав він на засіданні уряду в середу, повідомляє Інтерфакс Україна.
П.Петренко сказав, що протягом року 120 тис. українців звертаються до органів юстиції по отримання апостилю. При цьому видача апостилю концентрувалася виключно в Києві.

Він пояснив, що Україна приєдналася до електронного сервісу з видачі апостилю, який існує в 23 країнах.

Глава Мін’юсту сказав, що тепер будь-який українець може подати документи до РАГС за місцем проживання і роздрукувати готовий документ уже через 24 години, завдяки приєднанню до системи електронного сервісу, а достовірність документа й апостилю представники зарубіжних установ зможуть перевірити через Інтернет.

Апостиль (фр. Apostille) - міжнародна стандартизована форма заповнення відомостей про законність документа для подання на території країн, що визнають таку форму легалізації. Штамп "Апостиль" ставиться лише на оригінали документів державного зразка. Апостиль не потребує іншого завірення або легалізації документа і визнається офіційними органами всіх держав-учасників Гаазької конвенції 1961 року. Апостиль може не використовуватися, якщо є правові підстави, що скасовують або спрощують легалізацію документа.

Центр перекладів ІнфоЛайн проставить апостиль на документах.  У вас ще залишились питання?

Телефонуйте нам: 067 7473 779  або пишіть infoline.lviv@gmail.com