Апостиль та легалізація документів

АПОСТИЛЬ ТА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ В УКРАЇНІ

Легалізація та апостилювання документів в Україні необхідна для надання їм юридичної сили на території іншої держави.

Апостилювання – це спрощена процедура легалізації документів для країн, що підписали Гаазьку конвенцію.

Україна приєдналась до Гаазької Конвенції 10 січня 2002 року, Конвенція набула чинності 22 грудня 2003 року, відтак 98 держав-учасниць Конвенції, відмовилися у відносинах із Україною від вимоги повної консульської легалізації офіційних документів і перейшла на спрощену процедуру апостилювання.

  Апостиль - це стандартизований штамп, що проставляється на офіційних документах та засвідчує дійсність підписів, статусу осіб, печаток, якими скріплений документ. Апостиль проставляється країною, яка видала документ.

Центр перекладів "ІнфоЛайн" надає наступні послуги по апостилюванню та легалізації документів

у Львові:

    • Апостиль та легалізація документів в Міністерстві юстиції України.
    • Апостиль та легалізація документів в Міністерстві закордонних справ України.
    • Апостиль та легалізація документів в Міністерстві освіти і науки України.
    • Апостиль та легалізація документів, виданих закордоном.
    • Легалізація в консульстві відповідної країни.

Легалізація в Україні, як і легалізація та апостилювання документів за кордоном - це тривалий процес. Найбільше часу займає апостиль та легалізація освітніх документів.

Оригінали офіційних документів, виданих установами колишніх союзних республік у складі СРСР, не приймаються на території України для проставлення апостиля. Апостиль можна проставити на копіях цих документів, засвідчених у встановленому порядку на території України. В цьому, як і в одержанні довідки про несудимість, ми теж можемо Вам допомогти. Така послуга називається Витребування документів.

Детальну інформацію щодо надання послуг з легалізації та апостилювання в Україні і легалізації та апостилювання за кордоном, а також вартості даної послуги Ви можете одержати, зателефонувавши до адміністратора Центру перекладів "ІнфоЛайн" адміністратора за телефонами, вказаними в розділі  Контакти.